Program "Rolnik szuka żony" zyskał ogromną popularność. Rolnicy szukający miłości dostają listy od potencjalnych małżonek i zapraszają je na swoje gospodarstwa. Następnie po kilku dniach spędzonych wspólnie z grona kilku wybranek pozostaje ta jedna jedyna.

Hanna Lis szczerze o swoim stanie zdrowia

Kilka sezonów temu mieliśmy przyjemność oglądać barwną postać w osobie Jessici. Choć wielu wydawało się, że kobieta robi to dla zyskania popularności jej naprawdę chodziło wyłącznie o znalezienie partnera. 

Nie ma jednak co ukrywać, że Jessica swoim wyglądem i zachowaniem nie bardzo pasowała do stereotypu dziewczyny mieszkającej na wsi. 

Minęło jednak trochę czasu i kobieta zmieniła nieco swój styl. Jest on teraz bardziej wyważony, skromny.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Na codzień Jessica poświęciła się branży beauty i prowadzi mały salon kosmetyczny i solarium.

Zajmuję się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki. Wykonuję manicure hybrydowy, japoński, klasyczny. Do tego proponuje także pedicure. Poza tym specjalizuję się w makijażu permanentnym. Zapewniam również makijaż klasyczny i okolicznościowy jak choćby ślubny. Oferuję też depilację woskiem oraz pastą cukrową

Narazie nie wiadomo, czy ktoś trafił do jej serca. 

A Wam, w którym wydaniu Jessica podoba się bardziej?

Życzymy powodzenia!

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com