Joanna Moro jest znana polska aktorka. Swoją wielką popularność odzyskała po serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła", gdzie Moro zagrała główną rólę Anny German. Obecnie Joanna dużo czasu spędza ze swoją córką Miją, którą urodziła całkiem niedawna.

Majdanowie na okładce popularnego magazynu. Współne rodzinne zdjęcie pokazuje całą moc!

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

W swoich mediach społecznościowych Moro często dzieli się tym, jak mija jej każdy dzień. Ostatnio gwiazda pochwaliła się wyjątkową sesją zdjęciowa ze swoją córką. Aktorka postanowiła wykonać sobie z córką nietypową sesje, która w rezultacie mocno podzieliła fanów! Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Nie zwracając uwagi na to, że to już trzecie dziecko Joanny Moro, aktorka wygląda bardzo zadbanie i ma piękną figurę. Czy ma na to jakąś specjalną dietę? W rozmowie z Jastrzabpost Moro zdradziła, co jej pomaga wyglądać tak pięknie?

Ja specjalnie nie stresuję się swoją figurą, sylwetką. Nie trzymam się żadnej diety. Staram się jeść i tak żyć, żeby dobrze się czuć. I tak na razie jest.

Jarosław Kret skarży się na fatalny stan zdrowia. To objawy koronawirusa

Także dodała, że cały swój czas poświęca na kochaną córkę:

Rzeczywiście w większości przebywam w domu, ze swoją córką. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. To jest to, co sprawia, że czuję się spokojna i szczęśliwa.

Zobacz filmik:

Czytaj tak samo o tym, jak:

Syn Dagmary Kaźmierskiej chwali się swoim ciałem. Conan to jedyne, kochane dziecko Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia bardzo często pokazuje zdjęcia przystojniaka w swoich mediach społecznościowych. Widać, że chłopak bardzo dużo czasu spędza w siłowni, rezultatem czego jest jego piękne i wysportowane ciało.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com