Joanna Moro jest znana polska aktorka. Swoją wielką popularność odzyskała po serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła", gdzie Moro zagrała główną rólę Anny German. Obecnie Joanna dużo czasu spędza ze swoją córką Miją, którą urodziła całkiem niedawna.

Majdanowie na okładce popularnego magazynu. Współne rodzinne zdjęcie pokazuje całą moc!

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

W swoich mediach społecznościowych Moro często dzieli się tym, jak mija jej każdy dzień. Ostatnio gwiazda pochwaliła się wyjątkową sesją zdjęciowa ze swoją córką. Aktorka postanowiła wykonać sobie z córką nietypową sesje, która w rezultacie mocno podzieliła fanów! Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Nie zwracając uwagi na to, że to już trzecie dziecko Joanny Moro, aktorka wygląda bardzo zadbanie i ma piękną figurę. Czy ma na to jakąś specjalną dietę? W rozmowie z Jastrzabpost Moro zdradziła, co jej pomaga wyglądać tak pięknie?

Ja specjalnie nie stresuję się swoją figurą, sylwetką. Nie trzymam się żadnej diety. Staram się jeść i tak żyć, żeby dobrze się czuć. I tak na razie jest.

Jarosław Kret skarży się na fatalny stan zdrowia. To objawy koronawirusa

Także dodała, że cały swój czas poświęca na kochaną córkę:

Rzeczywiście w większości przebywam w domu, ze swoją córką. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. To jest to, co sprawia, że czuję się spokojna i szczęśliwa.

Zobacz filmik:

Czytaj tak samo o tym, jak:

Syn Dagmary Kaźmierskiej chwali się swoim ciałem. Conan to jedyne, kochane dziecko Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia bardzo często pokazuje zdjęcia przystojniaka w swoich mediach społecznościowych. Widać, że chłopak bardzo dużo czasu spędza w siłowni, rezultatem czego jest jego piękne i wysportowane ciało.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com