Mandaryna i Michał Wiśniewski poślubili się w 2002 roku. Owocem ich związku są dwójka dzieci: Xavier Michał  i Fabienne Marta. Niestety ich związek nie przetrwał na dłużej, w 2006 roku rozwiedli się. Marta Wiśniewska (Mandaryna) obecnie sama wychowuje już dorosłych dzieciaków.

Mandaryna i Michał Wiśniewski

Ostatnio Mandaryna zdradziła, jaką kwotę alimentów płaci Michał Wiśniewski. Podczas konferencji, która odbyła się w jednej z warszawskich restauracji, gwiazda udzieliła szczerego wywiadu. Zdradziła, jak w rzeczywistości wygląda sytuacja. 

Syn Dagmary Kaźmierskiej chwali się swoim ciałem. Wszystkie dziewczyny szaleją

Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić... Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci" – opowiadała Mandaryna.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Dodała tak samo to, że Wiśniewski złożył pozyw do sądu o obniżenie alimentów. Dla niego taka kwota była dość wysoką.

Kasia Tusk pokazała pokój swojej córki. Wnętrza zachwycają każdego

Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiągnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte niż to, co chce obciąć dzieciom

Mandaryna zdradziła, jaki teraz stosunki pomiędzy Wiśniewskim a jego dziećmi.

W mediach opowiadał, że nie daję mu dzieci, ale tak naprawdę sam o nich zapomniał. Przypomniał sobie o nich, jak były na tyle dorosłe, że nie trzeba ich wychowywać i teraz jest najlepszym kumplem. Teraz te stosunki są dobre, ale z przykrością patrzę w przeszłość – podsumowała tancerka.

Dziś w Restauracja Avangarda Warszawa odbyła się konferencja prasowa naszej nowej kampanii społecznej Prawo bez Strachu....

Posted by Prawo Bez Strachu on Tuesday, September 22, 2020

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com