Ewę Wachowicz Polacy kojarzą głównie dzięki swojemu tyułowi sprzed lat. Kobieta bowiem uzyskała w przeszłości tytuł Miss Polonia. Oprócz tego, Wachowicz prowadziła program o gotowaniu, ma także swoją restaurację.

Jednak mało co wiemy o życiu prywatnym blondwłosej piękności, bowiem Wachowicz stara się pilnować swojej prywatności. 

Wiemy jednak, że Ewa Wachowicz ma córkę, która ma już 19 lat, a więc jest już dorosłą kobietą. Co robi i jak wygląda dziewczyna? Czy poszła w ślady mamy?

Dagmara Kaźmierska ma więcej niż jedno dziecko? To zdjęcie daje do myślenia

Aleksandra Osuchowska ponoć bardzo dobrze gotuje, co jej mama podkreslała, kiedy dziewczyna była gościem w programie Top Chef. Mimo to, dziewczyna nie chce iść w ślady mamy.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Ewa Wachowicz z córką

córka Ewy Wachowicz

Ola nie interesuje się show-biznesem, ani nie ciągnie ją do konkursów piękności jak mamę. Zajmuje się za to profesjonalną stylizacją rzęs i brwi oraz wykonywaniem paznokci hybrydowych, a swoje prace publikuje na Instagramie.

Zdecydowanie Ola ma talent!