Esmeralda Godlewska, a tak naprawdę Monika Godlewska od lat wraz z siostrą Małgorzatą próbują zawładnąć światem show-biznesu. Dziewczyny próbowały już wielu rzeczy, ale największy rozgłos przyniosło im wykonywanie coverów polskich hitów, kolęd czy też hymnu. I nie było by w tym nic złego, gdyby dziewczyny naprawdę umiały śpiewać, jednak niestety ich głos do przyjemnych nie należy. Natomiast jest to dowód na to, że w dzisiejszych czasem nawet antytalent wystarczy do zdobycia popularności.

Dziewczyny są też znane ze swojego zamiłowania do chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, co niestety widać gołym okiem. Co więcej, Esmeralda Godlewska najbliższa sławy była w lipcu 2018 roku, gdy prowadząc auto pod wpływem alkoholu, po nieudanej próbie staranowania metalowych barierek, odgradzających zamkniętą dla ruchu kołowego ulicę Ząbkowską w Warszawie, wbiła się samochodem w ścianę narożnego budynku. 

Daniel Martyniuk poszalał w weekend. Najpierw roznegliżowane zdjęcia, potem jeszcze coś gorszego

Esmeralda Godlewska broni decyzji Trybunału Konstytucyjnego

Prawdopodobnie także dla atencji Esmeralda Godlewska postanowiła się wypowiedzieć na temat, którym obecnie żyje większość kobiet, a mianowicie o uznaniu przez Trybunał Konstytucyjny aborcji w przypadku, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu za niezgodną z konstytucją.

Patocelebrytka jednak nie wsparła strajków, nie wsparła walczących kobiet, a poparła decyzję Trybunału Konstytucyjnego.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

“Pieprzyć wasz protest. Zabijasz świadomie małego człowieka, któremu nawet nie przypisujesz ludzkich nazw. Z kolei nazywasz to zygotą, embrionem, zarodkiem… a co z wiarą chrześcijańską? Co z duszą tego maleństwa? To ty masz krew na rękach, kobieto! (...) Co z jego duszą, nawet gdyby żył zaledwie kilka godzin po porodzie…miał szanse wziąć chociaż jeden maleńki oddech.. nawet ten ostatni ….to Bóg powinien decydować o tym kogo zabiera a nie kobieta, która wstydzi się wychować kalekie dziecko bądź urodzić je martwe. Ty nie dajesz życia – Ty zabierasz te życie. To absurd. Nie jesteś Bogiem. Robiąc to masz krew na rękach własnego dziecka.” – stwierdziła

Esmeralda Godlewska

Agnieszka Chylińska szczerze o wyroku Trybunału i swojej sytuacji rodzinnej

Oczywiście celebrytka zapomniała o tym, iż po pierwsze nie każdy w Polsce jest wierzący, a po drugie, że aborcja nie jest przymusem, lecz wyborem. Jednak każdy ma prawo do opinii, także Esmeralda Godlewska. Aczkolwiek warto przypomnieć, że ona sama, choć zaciekle broni zdania pro-life, sama nie pcha się do opieki nad własnym synem, co wypomniał jej, jej były mąż.

“Monika (vel Esmeralda) ma widzenia z synem przyznane przez sąd – dwie godziny, dwa razy w miesiącu, w obecności pani kurator. Wcale nie rwie się do kontaktów z synem. Ostatnio widziała się z nim niecałe trzy miesiące temu. Ma zakaz sądowy udostępniania i wykorzystywania wizerunku syna. Milan jest na chwilę obecną ze mną i tak jest już od trzech lat.” – mówił.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com