Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która wielokrotnie nazywana jest ikoną stylu. Kiedyś uważana za szarą myszkę, dziś stanowi kwintecencję dobrego stylu.Odkąd nosi krótką fryzurę jest oryginalna, a w stroju stawia na ponadczasową elegancję. Jednak jej wybory nigdy nie są nudne. Aktorka potrafi postawić na mocny dodatek i energetycujący kolor, jednak we wszystkim zna umiar.

Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

 

A jak mieszka? Gwiazda niechętnie dzieli się z fanami życiem prywatnym, jednak od czasu do czasu wstawia na Instagram zdjęcia ze swojego domu.

Joanna Racewicz we wzruszającym wspomnieniu: „Jestem wdzięczna Boże, że zabrałeś moje dzieci”

Z fotek wynika, że tak jak w stylizacjach, także jej wnętrza składają się z prostej bazy, czyli jasnych drewnianych podłóg, szarych mebli, czy białych śnian, połączonymi z mocnymi akcentami takimi jak: granatowa tapeta w różowe wzory czy ogromny awangardowy obraz.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

@malgorzatakozuchowska_

@malgorzatakozuchowska_

@malgorzatakozuchowska_

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com