– Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. A co do mojego wzroku, to jakoś tam widzę – powiedział w jednym z wywiadów Lech Wałęsa. 

Anna Powierza wydała książkę o odchudzaniu

W 1990 roku Wałęsa został prezydentem Polski, nie udało mu się zostać na drugą kadencję przegrał wybory z Aleksandrem Kwaśniewskim. Od tamtej pory Lechowi nie udało się powrócić do czynnej polityki. Jeździ jednak po świecie z wykładami oraz komentuje bieżące wydarzenia i niezmiennie krytykuje władzę, obojętnie czy sprawowała ją Platforma Obywatelska, czy tak jak obecnie - Prawo i Sprawiedliwość. 

Choć urodziny upłynęły w radosnej atmosferze, niedługo potem były prezydent stwierdził niespodziewanie, że może już odejść z tego świata. Panu prezydentowi życzymy dużo zdrowia i spokoju i więcej pozytywnego nastawienia. Więcej informacji znajdziesz na kolezanka.com

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"