Wiele już zostało powiedziane na temat pisania książek przez celebrytów, ale oni wciąż nie zamierzają z tego rezygnować, nawet jeśli wróży to tylko jedno - klęskę. To grona tych gwiazd należy między innymi Anna Powierza, czyli serialowa Czesia z „Klanu”.

Ewa Chodakowska szykuje dla fanów już ósmą książkę

Co ciekawe, Powierza ma już za sobą walkę o sławę. Pojawiła się jak dotąd na okładce „Playboya”, „CKM”, a także brała udział w programie „Gwiezdny Cyrk”, który był wielką klapą Polsatu.

Jednak wydaje się, że to pisanie jest dla Powierzy największą pasją, bowiem jej aktualna książka jest już czwartą w kolekcji. Jej dotychczasowe „dzieła” to: „Jak zostać sławną (na premierę tej książki nie przyszedł nikt), Jak schudnąć, gdy dieta nie działaInsulinooporność. I co dalej?”.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Natomiast jej aktualna książka nosi tytuł: "Jak jeść, by nie tyć i nie chorować", ponieważ to temat utraty wagi interesuje ją najbardziej, jako że sama miała z tym problem.

Damian Kordas dostał pracę w Polsacie

Niestety, mimo starań Powierzy, na premierze książki pojawiły się tylko cztery osoby, ale to nie przeszkodziło aktorce pozować fotografom w pełnym uśmiechu.

Myślicie, że tym razem czeka ją sukces?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com