Wiele już zostało powiedziane na temat pisania książek przez celebrytów, ale oni wciąż nie zamierzają z tego rezygnować, nawet jeśli wróży to tylko jedno - klęskę. To grona tych gwiazd należy między innymi Anna Powierza, czyli serialowa Czesia z „Klanu”.

Ewa Chodakowska szykuje dla fanów już ósmą książkę

Co ciekawe, Powierza ma już za sobą walkę o sławę. Pojawiła się jak dotąd na okładce „Playboya”, „CKM”, a także brała udział w programie „Gwiezdny Cyrk”, który był wielką klapą Polsatu.

Jednak wydaje się, że to pisanie jest dla Powierzy największą pasją, bowiem jej aktualna książka jest już czwartą w kolekcji. Jej dotychczasowe „dzieła” to: „Jak zostać sławną (na premierę tej książki nie przyszedł nikt), Jak schudnąć, gdy dieta nie działaInsulinooporność. I co dalej?”.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Natomiast jej aktualna książka nosi tytuł: "Jak jeść, by nie tyć i nie chorować", ponieważ to temat utraty wagi interesuje ją najbardziej, jako że sama miała z tym problem.

Damian Kordas dostał pracę w Polsacie

Niestety, mimo starań Powierzy, na premierze książki pojawiły się tylko cztery osoby, ale to nie przeszkodziło aktorce pozować fotografom w pełnym uśmiechu.

Myślicie, że tym razem czeka ją sukces?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com