Wszystko wskazuje na to, że Damian Kordas to istna kopalnia talentów. W programie „MasterChef” udowodnił, że jest jednym z najzdolniejszych kucharzy w Polsce, a w „Tańcu z Gwiazdami” pokazał, jak pięknie potrafi się ruszać. Dodatkowo, Kordas wygrał jedną z edycji „Agenta”, a przed karierą w show-biznesie studiował we Wrocławiu Weterynarię. Chyba nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Finał „Tańca z Gwiazdami” za nami. Znamy zwycięzcę!

Po wygranej Kryształowej Kuli Damian z przyjemnością wrócił jednak do rodzinnego Wrocławia, nie kryjąc rozczarowania „zepsutą” Warszawą. Wydawało się więc, że chłopak pragnie odpocząć od blasku fleszy. Nic bardziej mylnego!

Damian Kordas ucieka z Warszawki „nikt nie będzie udawał życzliwej dla mnie osoby”

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Okazuje się, że Polsat zaproponował Damianowi propozycję pracy. Mężczyzna został prezenterem i już wkrótce poprowadzi jedno z prestiżowych wydarzeń – wybory Miss Supernational.

Dodatkowo, Damian wspólnie ze swoją taneczną partnerką Janją Lesar zatańczą jedną z choreografii z programu podczas uroczystości wyboru najpiękniejszej kobiety na świecie.

Myślicie, że Damian odnajdzie się w roli prowadzącego?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com