Dwa lata temu Daniel Martyniuk, syn króla disco polo Zenka Martyniuka wziął ślub z Eweliną Golczyńską. Dziewczyna jest o 10 lat młodsza od niego. Ten ślub był jeden z najbardziej głośnych wydarzeń w polskim show-biznesie w tych czasach. Niestety koniec tej historii okazał się nie zbyt przyjemnym.

21 września Daniel Martyniuk oficjalnie rozwiódł się z Eweliną. Po tym, młody Martyniuk wraz ze swoją matką nie szczędziły przykrych słów w adres Eweliny. Daniel w swoich mediach społecznościowych mógł na spokojnie nazwać brzydszymi słowami swoją byłą żonę. Danuta  w tym czasie czuła się bardzo źle. Kobieta zaczęła przyjmować leki, aby nie "złapać" depresję.

Danuta i Zenek Martyniuk

Oliwia Bieniuk pokazała swoją figurę. Nastolatka usłyszała nieprzyjemny komentarz od hejtera

Ostatnio Danuta Martyniuk postanowiła pogodzić się z byłą synową. W jednym z wywiadów kobieta przyznała się, że chce spędzić święto Boże Narodzenie z byłą synową. Taka decyzja to szok dla większości. Jak donosi "Super Express" Danuta i Daniel otrzymali pisma od prawników Eweliny. 

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

"Ewelina miała dość tego, co była teściowa i były mąż opowiadali w mediach o niej i jej rodzicach. Bardzo bolały ją słowa, które pojawiały się w internecie i gazetach. Postanowiła zareagować. Prawnicy w jej imieniu wysłali pisma do Martyniuków z informacją, że jeśli nie przestaną udzielać wywiadów i wypowiadać się o jej rodzinie, sprawa trafi do sądu. Ona sama będzie domagała się rekompensaty za wyrządzone krzywdy, a pieniądze z odszkodowania miały trafić na cele dobroczynne"

Ewelina Golczyńska

Jennifer Lopez na Halloween przebrała się za wyjątkową osobę. Jej wygląd zrobił wrażenie

Po tym Danuta postanowiła ostatecznie rozwiązać konflikt. Kobieta nie chce więcej kucić się z byłą synową.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com