Agata Kornhauser-Duda znana jest ze świetnego stylu, ale też z tego, że dość niechętnie pełni funkcję pierwszej damy. Mówi się wręcz o tym, że żona Andrzeja Dudy nie popiera kolejnej kadencji męża i bez względu na wynik wyborów, w 2020 roku przeprowadza się do Krakowa, gdzie dotychczas mieszkało małżeństwo.

Andrzej Duda ubrał już choinkę! Godna prezydenta?

Mimo tych doniesień, 47-latka pomaga ocieplić wizerunek swojego męża i chcąc – nie chcąc, uczestniczy w różnego rodzaju akcjach. Jedną z nich była 23. Świąteczna Zbiórka Żywności. Agata Duda wraz z wolontariuszami przygotowali paczki z prezentami dla ubogich rodzin.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka

Pani prezydentowa ubrana w elegancki płaszcz z przyjemnością pomagała w akcji „Szlachetna paczka”. Zdjęciami z tego dnia pochwalił się prezydent Andrzej Duda na swoim oficjalnym Instagramie.

Wzbudza Waszą sympatię?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com