Thylane Blondeau przyszła na świat 5 kwietnia 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji. Czteroletnia wówczas dziewczynka wzięła udział w pokazie słynnego projektanta Jeana Paula Gaultiera. Od tamtego czasu dzieckiem zaczęły interesować się praktycznie wszystkie media. Jej kariera natychmiast nabrała tempa. O zlecenia dbała jej mam, Veronika Loubry.

Tadeusz Rydzyk szczerze o sytuacji w kościele. Znalazł przyczynę!

Thylane jako 10 latka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Brała udział w największych pokazał mody, a jej twarz była na okładkach najlepszych modowych czasopism. Zdjęcia dla "Vogue'a"wzbudziły kontrowersje. Magazynowi zarzucono wówczas, że odważne zdjęcia w pełnym makijażu i ekstrawaganckich strojach to nic innego jak seksualizację nieletnich. Skutkiem sesji było zwolnienie wieloletniej redaktor naczelnej magazynu – Carine Roitfeld.

Z tamtych zdjęć tłumaczyła się także mama Thylane...

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Byłam tam, tak jak inne mamy, ale nie pozwolono nam obejrzeć zdjęć przed ich publikacją. Nie można więc mnie oskarżać, że na to pozwoliłam. Propozycja wyszła od jednego z najbardziej prestiżowych pism na świecie. Nie wierzę, by jakikolwiek rodzic, będąc na moim miejscu, pomyślał: to może być niebezpieczne

Z biegiem czasu okazało się jednak, że nawet ten skandal nie zaszkodził karierze młodej modelki. Wręcz przeciwnie, nadal cieszy się wieloma propozycjami zawodowymi, a na swoim koncie ma kampanie dla największych domów mody.

Młoda kobieta obecnie kontynuuje również naukę i jak sama podkreśla, modeling to tylko dodatek do prawdziwego życia.

Thylane poza pracą modelki, próbuje swoich sił w biznesie i tworzy własną markę odzieżową, Heaven May.

Niedawno dziewczyna skończyła 19 lat! Być może teraz jej kariera nabierze tempa?

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com