Ona doskonale wie, jak w ciągu kilku minut życie może obrócić się o 180 stopni. Jeszcze kilka lat temu ta młoda kobieta idealnie spełniała się w roli fizjoterapeutki oraz instruktorki fitness. Ten feralny dzień przewrócił życie 28-latki do góry nogami.

Niezwykła przemiana Olafa Lubaszenki. Aktor stracił 80 kg!

Beata była umówiona na spotkanie u swojej pacjentki mieszkającej na warszawskiej Ochocie. Nagle z 7. pietra budynku obok, którego przechodziła runął na nią samobójca. 22 latek zginął na miejscu, a kobieta w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Beata doznała bardzo licznych obrażeń, w tym najgorsze było uszkodzenia rdzenia kręgowego z jego przerwaniem. Diagnoza była przerażająca. Lekarze byli przekonani, o tym że Beata już nigdy nie stanie na nogi.

Beata to bardzo dzielna kobieta. Pomimo wypadku i towarzyszącej jej niepełnosprawności doskonale radzi sobie w życiu. To piękna i mądra kobieta, która stawia na co dzień czoła wszystkim trudom. Spełnia swoje marzenia i walczy o bycie niezależna. Kilka lat temu wzięła udział w wyborach Miss świata na wózkach.

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

A ostatnio dołączyła do obsady znanego serialu "Pierwsza miłość"

Beata wcieli się w rolę dziewczyny serialowego Artura Kulczyckiego. Zarówno fani jak i my trzymamy kciuki, aby zagościła w serialu na dłużej!

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com