Wybitny reżyser i aktor Paweł Królikowski był ulubionym przez większość Polaków. Przez długi czas walczył z ciężką nieurologiczną chorobą, która w końcu otrzymała nad nim zwycięstwo. Zmarł on w lutym 2020 roku. Po sobie zostawił ukochaną żonę Małgorzatę Ostrowską -Królikowską i pięcioro dorosłych dzieci.

Paweł Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła stare zdjęcie ze swoim mężem. "Wspomnienia"

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak syn Pawła Królikowskiego wspomina swojego ojca. W swoich mediach społecznościowych opublikował archiwalne zdjęcie z ojcem. Na nim mały uśmiechnięty Jaś siedzi na rowerze, którego trzyma Paweł Królikowski. Post opatrzył jedynie symbolem palącej się świeczki. O tym szczegółowo czytaj TU.

Dlaczego grób Pawła Królikowskiego nie ma jeszcze pomnika na grobie?

Ostatnio przed Dniem Wszystkich Świętych (1 listopada) Małgorzata Ostrowska -Królikowska sprzątała grób męża. Odświeżyła mogiłę, którą ozdobiła gałązkami drzew iglastych. Poza tym miejsce, gdzie spoczywa aktor, musi jeszcze dodatkowo ozdobić. Między innymi obowiązkowo powstanie grobowiec przed świętem Boże Narodzenie. O tym czytamy w Super Express. 

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Zdjęcie: Super Express

Zdjęcie: Super Express

Anita Werner zaskoczyła swoim drugim etatem

Paweł Królikowski najbardziej znany z serialu "Ranczo" oraz show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", został pochowany w nowej Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com