Michał Wiśniewski już wkrótce zostanie po raz kolejny tatą. Jego nowa żona Pola ma urodzić synka, którego para pragnie nazwać Falco Amadeus. Imię, choć oczywiście wyjątkowe i niecodzienne, nie jest niczym nadzwyczajnym w rodzinie Wiśniewskiego. Piosenkarz ma bowiem czworo dzieci i każde z nich może pochwalić się oryginalnym imieniem.

Xavier i Fabienne pochodzą z małżeństwa muzyka z Martą Wiśniewską, natomiast Etiennette i Vivienne wychowywani są przez Michała wraz z Anną Świątczak.

Lider Ich Troje mimo rozejścia z matkami swoich dzieci, ma ponoć z nimi bardzo dobre stosunki. Dowodem może być post, który udostępnił w sieci w niedzielę. Gwiazdor bowiem pochwalił się zdjęciem z wyjazdu do Paryża, na który zabrał swoją najmłodszą córkę, Vivienne. 

Oprócz wspólnych wypadów całą rodziną, z każdym z klanu spędzam czas osobno. Tylko we dwoje. To są niezapomniane chwile @viviprywatne_ #paryż. W tym roku plany pokrzyżowała pandemia, ale nie narzekamy, bo mamy piękne wspomnienia. Czy uważacie, ze relacje tata-dziecko powinny należeć do wyjątkowych? - napisał pod fotką Wiśniewski

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy, które zgadzały się z opinią piosenkarza. Co więcej, wiele głosów chwaliło muzyka za to, że jest dobrym ojcem. Ostatecznie nie brakowało też zdań, które sugerowały, że jego córeczka, jest bardzo do niego podobna.

Twoja córeczka jest Twoją kopią - czytamy pod zdjęciem

Też uważacie, że Vivienne jest bardzo podobna do taty?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com