Sylwia i Ewa bardzo szybko zyskały sympatie widzów. Wesołe i otwarte kobiety zasiadają na kanapie w programie Gogglebox i komentują znane programy telewizyjne.

Dominika Gwit chwali się sukcesem męża! Jest z niego bardzo dumna!

Obie podjęły walkę o swoje zdrowie i ładne sylwetki, a teraz prezentują efekty ćwiczeń i diety. Pod zdjęciami odchudzonych i pięknych sylwetek Sylwia zaapelowała do fanek, aby celebrowały fakt, że wszystkie ciała są piękne i każde ma "swoją historię".

Wąska talia, szerokie biodra. Długie nogi i prosty pas. Dwa zupełnie inne typy sylwetki, dwie różne kobiety i dwie całkiem inne historie. Nasze ciała opowiadają o nas: moje opowiada historię o schudnięciu 30 kg, Ewy opowiada o walce z anoreksją i akceptacją samej siebie. Ciąża i macierzyństwo przewartościowało wszystko. Akceptujemy swoje ciała, mimo tego, że są zupełnie różne. Nie ma czegoś takiego jak idealna sylwetka. Zawsze dla kogoś będę: "za gruba, za niska, za wysoka, za chuda". Walczmy o siebie, dbajmy o swoje ciała i dobre samopoczucie, ale pamiętajmy, że ideałów nie ma.

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Fanki zainspirowane zmianą celebrytki ochoczo dodawały komentarze...

Zgadzam się z Wami, jestście świetne, dziewczyny powinny brać z Was przykład. Trzeba akceptować siebie w 100% Obie jesteście idealne, każda na swój sposób Uwielbiam Was! Dziękuję za ten post

A Was zainspirowała ta przemiana?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com