Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna urodziła swoje trzecie dziecko, synka Henryka. Maluch stał oczkiem w głowie Małgosi i jej męża Radka. Od pierwszego związku z aktorem Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów: Tadeusa i Stanisława. Aby zajść w ciążę po raz trzeci, celebrytka musiał skorzystać się z metody in vitro. O tym Małgorzata osobiście mówiła.

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swojej chorobie. Dotknęła nie tylko ją

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Po porodzie trzeciego dziecka zaczęła coraz bardziej publikować foto małego Henia. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciem swojego poranku, na którym oczywiście uczęszczał mały Henryk.

Najpiękniejsze poranki -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Zdjęcie przepełnione miłością

I palec w oko 🤗😍 Mam tak co ranek właśnie

Idealnie

Przepięknie!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan. Na fotkach można zobaczyć, że Perfekcyjna nie jest jedynie fanką czystości, ale też pociąga ją styl glamour. Celebrytka w swoich wnętrzach postawiła na jasną bazę w postaci białych ścian, jasnej podłogi i mebli w połączeniu z bogatymi dodatkami. W efekcie powstało z tego prawdziwie luksusowe wnętrze. O tym szczegółowo czytaj TU.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com