Serial "BrzydUla" to jedna z najbardziej popularnych produkcji stacji TVN. Pierwsza część losów o Uli Cieplak pojawiła się na antenie 10 lat temu. Serial opowiada historię pracowników znanego domu mody.Głównym wątkiem BrzydUli jest miłość właściciela firmy i jego asystentki.

Wyszła na jaw prawda o mężu Agnieszki Chylińskiej

Jacek Braciak wcielał się w najbardziej charyzmatyczną postać serialu. Grany przez niego Pshemko był ekstrawaganckim projektantem domu mody. Jakież było zdziwenie fanów serialu kiedy Braciaka zabrakło w nowej edycji BrzydUli.

Aktor w książce Zawód:aktor zdradził prawdziwy powód odejścia z serialu...

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

(…) one są wszystkie takie same, pomijając już obsadę, takie glamour, okrągłe. Mam wrażenie, że scenariusze, dialogi są pisane jak w epoce Adama Bahdaja, a autor ma trzydzieści lat. Facet w moim wieku na przykład mówi: „Gdybym wiedział, to bym się z nią nie chajtał”. Na litość boską, kto tak mówi? Albo tak: „Masz jakieś alko?”. Ręce opadają. Same kalki, figury, sztance. Tam nie ma ludzi, nie ma życia

Braciak zarzuca produkcji stacji, że wszystkie ich seriale są niemal identyczne.

Widzę role, sposób opowiadania, reżyserię nie do odróżnienia. Tam pracują różni reżyserzy, ale jeśli ogląda się te seriale jeden po drugim, wyglądają, jakby robiła je jedna osoba. (…) Wiecznie te damy w swetrach z za długimi rękawami patrzą na Warszawę nocą…

Aktor dodał również, że nie traktuje swojego zawodu w kategoriach misji, czy posłannictwa, a jedynie jako źródło utrzymania.

A czy Wam również brakuje postaci Pshemko w serialu?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com