Filip Chajzer nie ukrywa, że jego relacja z ojcem jest bardzo ważna. To, jak dogadują się mężczyźni można było z resztą zobaczyć w programie "Azja Express". Nic więc dziwnego, że aktualna sytuacja rodzinna u mężczyn musi martwić syna popularnego prowadzącego.

Filip Chajzer za pomocą mediów społecznościowych poinformował internautów o tym, że jego ojciec idzie do szpitala na poważny zabieg operacyjny. 

Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle… To był ostatni dzwonek — informuje dziennikarz

Gospodarz "Dzień Dobry TVN" wyznał też, jak ta historia jego taty się zaczęła.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie. Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne — napisał Filip we wpisie na Facebooku.

Trzymamy kciuki za Zygmunta Chajzera i zalecamy profilaktykę! Badania kontrolne sa najważniejsze, bowiem wczesne wykrycie chorób zwiększa ryzyko wyzdrowienia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com