Michał Kasprzak był zawodowym aktorem, który swoją karierę głównie związał z filmami dla dorosłych. W tym świecie był prawdziwą gwiazdą. Występował pod pseudonimem Toxic Fucker.

Mimo tych zleceń, mężczyzna występował też w polskich telewizyjnych serialach. Były to głównie role epizodyczne. Mogliśmy go zobaczyć między innymi w "Klanie".

O jego śmierci poinformowano 30 października. Była to bardzo szokująca wiadomość, zważając na to, że aktor miał jedynie 35 lat. Wiele osób zaczęły się zastanawiać, co było przyczyną śmierci Michała Kasprzaka.

Przyczyny śmierci do tej pory nie są oficjalnie znane. Dotychczas mówiło się, że zmarł w wyniku zażywania narkotyków lub podobnie działające substancje psychoaktywne. Jednak teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły, które ujawnił Fakt.

 

Nieoficjalnie podaje się, że mogło chodzić o nieumyślne popełnienie morderstwa. Gazeta podaje jednak, że prokurator czeka na wyniki kompleksowych badań i sekcji zwłok. Dopiero po tych badaniach będzie można coś więcej powiedzieć na ten temat.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com