Małgorzata Socha jest uznawana za jedną z najlepiej zarabiających w Polsce aktorek. Jej liczne kampanie reklamowe i angaże w serialowych hitach takich jak: "BrzydUla", czy "Przyjaciółki" sprawiły, że gwiazda prawdopodobnie nie straciła zbyt wiele ze względu na pandemię koronawirusa.

Aktorka jednak nie tylko jest wziętą celebrytką, ale też od 12 lat jest szczęśliwą żoną. Gwiazda w 2008 roku poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego. Jej mąż nie jest z branży show-biznesu. Mężczyzna jest bowiem inżynierem środowiska. Co ciekawe para poznała się, gdy aktorka miała zaledwie 16 lat! 

ślub Małgorzaty Sochy i Krzysztofa Wiśniewskiego

Jak podaje "Świat i Ludzie", Krzysztof Wiśniewski - choć dziś zakochany i szczęsliwy w mąłżeństwie - w młodości nie spieszyło mu się do ślubu i to młoda aktorka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przyspieszyć rozwój wydarzeń.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – czytamy w magazynie

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Jak widać, parter Małgorzaty Sochy musiał się zgodzić na ślub, bowiem po dziś dzień są razem. Jednak aż trudno sobie wyobrazić, co by było gdyby aktorka nie wzięła spraw w swoje ręcę. Może zdążyliby się rozstać i dziś byliby zupełnie innymi ludźmi!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com