Elżbieta Jaworowicz w swoim programie "Sprawa dla reportera" od lat porusza trudne i kontrowersyjne tematy. Tym samym stara się pomagać wszystkim poszkodowanym, łagodzi spory i szuka rozwiązania. Razem z zaufanym gronem ekspertów pomaga Polakom odzyskać upragniony spokój i poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości.

Ten psiak dokonał niemożliwego! Skończył kurs językowy!

Prowadząca słynie z tego, że po wyemitowaniu swoich często trudnych i bardzo pouszających reportaży i rozmowie z gośćmi stara się rozluźnić panującą w studio atmosferę i zaprasza czasem gościa specjalnego do zaśpiewania piosenki.

Powodów zaproszenia Zenka do studio było kilka. Jaworowicz zdradza ...

Mój reportaż jest próbą zrozumienia 'fenomenu' Zenona Martyniuka. Jest powrotem do jego rodzinnych stron, których nigdy nie opuścił i jako „chłopak z sąsiedztwa” włączył się w pomoc choremu dziecku. Zenon wychował się z kotami na podlaskiej ziemi, która stanowi jego bazę i siłę

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

W najbliższym odcinku "Sprawy dla reportera" będziemy świadkami wielu wzruszeń w związku ze zbiórką pieniędzy dla Filipka Łukaszuka, walczącego z SMA, rdzeniowym zanikiem mięśni, a także radości i ciekawostek z życia Zenka Martyniuka i jego mamy. Pani Teresa zdradzi kilka sekretów z dzieciństwa znanego muzyka

Zenek Martyniuk znany jest szerokiej publiczności, a przez wielu postrzegany jest jako ulubieniec telewizji TVP. Martyniuk w programie wykonał utwór zespołu Akcent pt. "Nie wolno zabić tej miłości". Piosenka zdecydowanie przypadła do gustu innym gościom programu, którzy z uśmiechem bujali się w rytm słów Zenka.

Po trudnych emocjonalnych chwilach każdy zasługuje na odrobinę relaksu, prawda?

A Wy lubicie jego muzykę?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com