Nie ma co ukrywać, że branża gastronomiczna to sektor, który rozwija się najprężniej. Na szczęście w pandemii restauracje mają wyjście awaryjne i mogą sprzedawać zarowno na wynos jak i na dowoź. Ponadto wiele restauracji zaczyna sprzedawać swoje wyroby w sklepach internetowych.

Shannen Doherty jest w czwartym stadium raka

Magda Gessler to bardzo przedsiębiorcza osoba i także postanowiła zacząć działać w szerokich czeluściach internetu!

Magda do otwarcia sklepu internetowego postanowiła wykorzystać jedną ze swoich restauracji. W "Delikatesach u Fukiera" kupić można dania obiadowe, wędliny, sery oraz przetwory. Potrawy są zamknięte w wygodnych do transportu słoikach.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Menu Gesslerowej jest wykonane z bardzo dobrej jakości składników.

Menu:

Za słoik gołąbków Magdy Gessler o pojemności 900 ml zapłacić trzeba aż 60 złotych. Tyle samo kosztują pulpety cielęce, bigos oraz gulasz. Ostra musztarda to wydatek rzędu 15 złotych za 235-mililitrowy słoiczek, 250 gramów koziego sera kosztuje 45 złotych. Słoik marynowanej papryki o objętości 550 ml kosztuje 19 złotych. Za ogórki kiszone lub kapustę zapłacić trzeba prawie 20 złotych, Pół kilograma baleronu kosztuje prawie 26 złotych. Podobnej objętości foremka pasztetu to już z kolei wydatek rzędu 75 złotych.

 

Skusisz się?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com