Dagmara w ostatnim czasie nie narzeka na brak popularności. Dzięki udziałowi w programie zarowno ona jak i jej syn Conan stali się bardzo rozpoznawalni. Często występują w mediach, a także są bardzo aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Jarosław Gugała znika z anteny. Nie poprowadzi już wiadomości!

Conanek jest oczkiem w głowie swojej mamy. Dagmara bardzo często to podkreśla i wychwala syna. Jednak w przeszłości przystojny student medycyny tak nie wyglądał. Conanek miał sporą wadę wzroku. Dagmara jednak postanowiła pokazać jego zdjęcie i przy okazji opowiedziała historię wyjątkowego prezentu.

Przyniósł mi piękną filiżankę, którą tak chciałam. Bo taką samą stłukłam. One są praktycznie nieosiągalne, więc nie wiem, gdzie ją wyhaczył. Ale chyba byłam grzeczna, że o mnie nie zapomniał

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Dagmara i Conan są ze sobą bardzo związani. Widać że są nie tylko rodziną, ale przede wszystkim przyjaciółmi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com