Małgorzata Rozenek-Majdan już zaczęła przygotowywać się do świąt. W swoich mediach społecznościowych gwiazda opublikowała zdjęcia tego, jak udekorowała swój dom. Wszystko jest tak pięknie, że wydaje się, że jesteś w bajce! W centrum uwagi oczywiście znajduje się wielka, piękna choinka, obok niej są sanie z prezentami. Na stołach znajdują się gałązki z jagodami.

Sylwestrowe stawki za występ największych gwiazd

Uff 😁zrobione 💁‍♀️ świąteczne dekoracje już są 😍 kocham ten czas i uwielbiam jak dom się zmienia na święta 🎄cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne 🥰 nigdy nie byłabym w stanie zrobić tego sama i jak co roku moja kochana @katarzynaklekowska ze @sweetlivinghomeinspirations pomaga mi zrealizować świąteczne fantazje😜 bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka ❤️😂 p.s to tylko pierwsza część zdjęć 😁🤷‍♀️ #bożenarodzenie2020 -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Fani nie mogą poznać Dodę. Piosenkarka opublikowała swoje nietypowe zdjęcie

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

W kolejnym poście widzimy drugą część zdjęć udekorowanego domu. Skarpetki z imieniem każdego członka rodziny zawieszone są przy kominku, na drzwiach wisi wieniec z kokardkami i piernikiem. 

Ja Ci się podoba dekoracja domu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Magda Gessler dostała w twarz! Całkiem niedawna Gessler opublikowała zdjęcie, gdzie została "zaatakowana" przez operatorskiego drona. To była fotka z programy "Kulinarne podróże Magdy Gessler. Pikantny Meksyk", który zadebiutował na TV 3 lata temu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com