Małgorzata Rozenek-Majdan to dziś jedna z najpopularniejszych celebrytek w kraju, której popularność przyniosła rola gospodyni programu "Perfekcyjna Pani Domu". Społeczeństwo polubiło ją dzięki temu programowi. Szybko więc "Perfekcyjna" zadomowiła się w telewziji na dobre, będąc nagle specjalistką od wszystkiego.

Częsta obecność w telewizji śniadaniowej, rozwód z popularnym mężem aktorem, związek z piłkarzem Radosławem Majdanem, a potem ich wspólny występ w "Ameryka Express" sprawiły, że Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. 

Małgorzata Rozenek pozuje w bieliźnie, chwaląc się figurą. Fani zarzucają jej retusz

Dziś, dzięki Instagramowi, licznym reklamom, kampaniom, a także programom telewizyjnym Małgorzata typowana jest jako jedna z najlepiej zarabiających gwiazd, mimo tego, że ani nie jest dziennikarką, ani aktorką, ani też piosenkarką. W jej przypadku wygrywa osobowość.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Jednak zdecydowanie nie można celebrytce zarzucić tego, że nie jest wykształcona, bowiem w czasach, kiedy jeszcze Małgosia była jedynie "żoną Jacka Rozenka" oprócz roli pani domu i mamy, Małgorzata Rozenek była prawniczką.

I choć po urodzeniu dzieci, Małgorzata Rozenek miała przerwę od pracy zawodowej, to ma ona za sobą pracę w zawodzie. Warto też dodać, że obroniła ona z wyróżnieniem pracę magisterską o temacie"Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami", co dało jej tytuł magistra.

Detektyw Rutkowski świętuje urodziny syna. Tak się teraz wyprawia imprezę dla 7-latka

Małgorzata Rozenek-Majdan w przeszłości, z byłym mężem

No cóż, Małgorzata Rozenek-Majdan jest więc idealnym przykładem na to, że studia nie zawsze są drogą do kariery i pieniędzy, bo czasem wystarczy być w odpowiednim czasie i miejscu, by zarobić kokosy. Zwłaszcza w dzisiejszej dobie internetu. Jednak trzeba zauważyć, że studia celebrytce bardzo dużo dały.. przynajmniej dzięki temu Małgosia wie, jak się rozwodzić!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com