Dominika Gwit jest jedną z najbardziej pozytywnych i energicznych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie zwracając poszczegółną uwagę na to ile ona waży, Dominika nie wstydzi się tańczyć i wszytskim to pokazywać.

Plany budżetowe samorządu wojewódzkiego

Tym razem, swój taniec zdecydowała pokazać razem z polskim prezenterem Krzysztofem Ibiszem. Wspólnie wykonali krótki układ choreograficzny do piosenki "Dzisiaj" zespołu Frele. Swiętny był duet!  W końcu Ibisz od kilku lat prowadzi Taniec z gwiazdami, a Gwit wzięła udział w jednej z edycji. Oboje więc mają mniejsze lub większe doświadczenie z parkietem. Obserwujący są zachwyceni.

View this post on Instagram

Domi&Kris Dance wita Was w poniedziałek!!! Życzymy cudownego dnia i pięknego przedświątecznego tygodnia!!! Tancerze : @krzysztof_ibisz_official @dominikagwit Muzyka: przebojowe @frele___ Operator i montażysta: @alandersz #milegodnia #wesolychswiat #dzisiajbedzieszbalowalcalanoc EDIT : Ogłaszamy #dzisiajchallenge nagrywajcie swoje tańce do piosenki "Dzisiaj" zespołu @frele___ !!! Najlepszy taniec nagrodzimy zaproszeniami na jeden ze spektakli @teatr_fabrykamarzen !!!♥️♥️🎉🎊🎉♥️ wrzucajcie tańce na insta lub fb i oznaczajcie mnie, @krzysztof_ibisz_official @frele___ oraz @teatr_fabrykamarzen !!!

A post shared by Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit) on

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

"Od razu mam lepszy humor dzięki wam. Ale czad. Zrobiliście mi dzień" - piszą w komentarzach.

Polskie gwiazdy zdecydowali pocieszyć wszystkich i naładować wszystkich dobrą energią. Do tego Dominika Gwit organizowała nowy challenge, zobaczymy czy on pójdzie dalej?

Katarzyna Żak pochwaliła się pięknymi córkami

Dominika Gwit

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Dorota Szelągowska ma wielkie uzależnienie.  Patrząc na to, nie zdawali sobie sprawę, że Dorota ma wielkie uzależnienie, i taka świąteczna zmiana miejsca pracy konkretnie do tego się odnosi. Chodzi o to, że Dorota Szelągowska ma uzależnienie od przeprowadzek. To, że ona dekorowała swoje biuro, znaczy, że ciąglę musi coś zmieniać wokół siebie. Więcej szczegółów na ten temat, czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com