Michał Wiśniewski i Mandaryna byli szczęśliwym małżeństwem z 2002 po 2006 rok. Owocem ich związku są dwójka dzieci: syn Xavier i córka Fabienne. Po rozstaniu para pozostała ze sobą w bardzo dobrych stosunkach. Jest także dobrym przykładem tego, że rozwód to jeszcze nie oznacza wojna. 

Wiśniewski i Mandaryna

Małgorzata Rozenek dostanie nowy program w TVN! Czegoś takiego jeszcze nie było

W przededniu świąt Mandaryna i Wiśniewski przygotowali niewielką niespodziankę dla swojej publiczności. Między innymi razem wystąpią podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów Polsatu. 

"Tak kochani, widzimy się w Polsacie, w Sylwestrowym Polsacie. Dziękuję wam bardzo za wszystkie cudowne komentarze, za lajki, za to, że chcecie. Ja będę i mam nadzieję, że wy też będziecie" - mówi Mandaryna w sylwestrowym spocie Polsatu.

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Może paść historyczny wyrok w sprawie Tomasza Komendy

Zaznaczamy, że w tym roku to będzie największa domówka w Polsce, na której tak samo zagrają: Sławomir, Bajm, Michał Szpak, Doda i wyżej wspomniany Michał Wiśniewski, który zapowie występ swojej byłej żony. Już czekamy na to z wielką niecierpliwością!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzają sekret ich długotrwałego związku. Całkiem niedawna w rozmowie z Vivą para zdradziła, co jest tajemnicą ich tak długotrwałego związku. Udało im się nawet zostać razem podczas pandemii koronawirusu, w momencie gdy większość się rozstawała. Kontynuację czytaj w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com