Agata Duda postanowiła już przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. W swoim gabinecie ustawiła i ozdobiła już choinkę.

Jedna z bliskich współpracownic Pierwszej Damy zdradziła jaki styl lubi Agata Duda.

Nasza Pierwsza Dama lubi styl elegancki, klasyczny. Dobrze się czuje w garsonkach, które dobrze na niej leżą, są świetnie skrojone. Bardzo wdzięcznie je nosi. Na każdą okazję, gdzie się pokazuje, jej garsonki są pięknie skrojone, szczególnie te ode mnie. Wygląda w nich idealnie i wszyscy ją komplementują – i w Polsce, i na cały świecie

Przed świetami wszyscy maja dużo pracy. Agata zaangażowała się w akcję dla seniorów i to temu poświęca obecnie najwięcej czasu.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem Agata Kornhauser-Duda rozmawia z seniorami, którzy w ramach wolontariatu spędzają czas z noworodkami przebywającymi w szpitalu. O swojej wyjątkowej działalności opowiadali Pierwszej Damie podczas ubiegłorocznej wizyty w Pałacu Prezydenckim. Wybuch pandemii przerwał akcję „Senior maluszka tuli”, ale przyszywani dziadkowie czekają na spotkania z noworodkami.
Trudno się więc dziwić, że także ozdoby są dość tradycyjne i klasyczne. Nadają one niewątpliwie szyku i elegancki, a także wzniosłości na tegoroczne święta.

Pierwsza Dama w Pałacu uchodzi za wzór prezycji i elegancji. Także do Pałacu prezydenckiego postawiła na bardzo klasyczną choinkę.

A Czy Wam podobają sie te choinkowe stylizacje?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com