Agata Duda postanowiła już przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. W swoim gabinecie ustawiła i ozdobiła już choinkę.

Jedna z bliskich współpracownic Pierwszej Damy zdradziła jaki styl lubi Agata Duda.

Nasza Pierwsza Dama lubi styl elegancki, klasyczny. Dobrze się czuje w garsonkach, które dobrze na niej leżą, są świetnie skrojone. Bardzo wdzięcznie je nosi. Na każdą okazję, gdzie się pokazuje, jej garsonki są pięknie skrojone, szczególnie te ode mnie. Wygląda w nich idealnie i wszyscy ją komplementują – i w Polsce, i na cały świecie

Przed świetami wszyscy maja dużo pracy. Agata zaangażowała się w akcję dla seniorów i to temu poświęca obecnie najwięcej czasu.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem Agata Kornhauser-Duda rozmawia z seniorami, którzy w ramach wolontariatu spędzają czas z noworodkami przebywającymi w szpitalu. O swojej wyjątkowej działalności opowiadali Pierwszej Damie podczas ubiegłorocznej wizyty w Pałacu Prezydenckim. Wybuch pandemii przerwał akcję „Senior maluszka tuli”, ale przyszywani dziadkowie czekają na spotkania z noworodkami.
Trudno się więc dziwić, że także ozdoby są dość tradycyjne i klasyczne. Nadają one niewątpliwie szyku i elegancki, a także wzniosłości na tegoroczne święta.

Pierwsza Dama w Pałacu uchodzi za wzór prezycji i elegancji. Także do Pałacu prezydenckiego postawiła na bardzo klasyczną choinkę.

A Czy Wam podobają sie te choinkowe stylizacje?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com