Kultowy serial "Matki, żony i kochanki" emitowany był jedynie dwa lata. Opowiadał on o losach czterech przyjaciółek. Ich historie miłosne i zawirowania życiowe z wypiekami na twarzy śledziła cała Polska.

Krystyna Janda obchodzi urodziny. Solenizantka kończy 68 lat

W rolę bohaterek wcialały się Gabriela Kownacka, Małgorzata Potocka, Maria Romantowska i Elżbieta Zającówna. Po zaprzestaniu produkcji serialu kariera zawodowa wszystkich pań świetnie się rozwijała. Jednak po latach w życiu celebrytów zaczęło brakować Elzbiety Zającówny, która wcieliła się w rolę zwariowanej Hanki.

Elżbieta była jedną z lepiej zapowiadających się gwiazd polskiego kina. Zagrała w wielu produkcjach jednak choroba szybko zweryfikowała jej drogę życiową.

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Aktorka poświęciła się pomocy innym. Rozpoczęła współpracę z fundacją Polsatu, a w 2010 roku objęła stanowisko wiceprezesa. Razem

z córką otworzyła także firmę producencką. Nigdy nie narzekała na to, że przestała być traktowana jak filmowa gwiazda.

Jednak dla wielbicieli Zającówny mamy dobrą wiadomość. Razem ze Zbigniewem Zamachowskim pracuje nad świątecznym programem, który będzie można zobaczyć na stronie Urzędu Dzielnicy Żoliborz.

Ale skład! Mikołaj(-e) na Żoliborzu, w reżyserii ZZamachowskiego, już niedługo na stronie Urzędu Dzielnicy Żoliborz. Urzędowi serdecznie dziękuję za zaproszenie! Dla mnie fantastyczna przygoda wyprodukowania tego show. Roman Hudaszek: Twój akompaniament i Twój profesjonalizm jest nieoceniony! To jest też dobra okazja, żeby podziękować całej wspaniałej ekipie Warszawskiej Szkoły Filmowej, która całość sfilmowała i montuje, a w szczególności Adamowi Cieplakowi, Karolowi Vo, Ewie Sokołowskiej @ewasssssssss , Karolinie Kałatajło, Maćkowi Boratynowi i Michałowi Sierszakowi. Jesteście wspaniali❤️❤️❤️ Do zobaczenia na żywo w lepszych czasach!

Dodatkowo trzeba przyznać, że czas jest bardzo łaskawy dla Elżbiety. Kobieta wygląda zjawiskowo i trudno dac jej 62 lata!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com