Dorota Rabczewska od jakiegoś czasu przestała zajmować się karierą muzyczną. Odnalazła się jednak w świecie produkcji filmowej. W mediach społecznościowych postanowiła wytłumaczyć fanom dlaczego zawiesiła kariere muzyczną. Nagrała filmik.

Agnieszka Woźniak - Starak szczerze opowiada o życiu po śmierci Piotra

Zdecydowałam się na przerwę muzyczną, ponieważ czułam, że przestaję się rozwijać. Że jestem coraz bardziej zdesperowana w tym gniciu artystycznym od wewnątrz. Występowanie na scenie przynosiło mi więcej frustracji niż radości. Paradoksalnie zdecydowałam się na przerwę w karierze ze względu na moich fanów, żeby nigdy nie poczuli tego ode mnie, co ja czuję.

Teraz celebrytka opublikowała testament i zaznaczyła to, kto ma otrzymywać tantiemy. W pierwszej kolejności wymieniła dzieci, w wypadku ich braku – swoich rodziców, a gdyby ich również zabrakło, pieniądze dostanie Dom Artysty Seniora.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

"Myślicie o swojej śmierci ? Przeraża Was czy patrzycie na nią ze spokojem?" – zapytała swoich fanów Doda. 

Anna Mucha bez odzieży pozuje w wannie. Fani zaniemówili

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

"Przeraża mnie starość. Sama śmierć tak średnio", "Mam 26 lat i napisany testament. Myślę bardziej o swoich bliskich po mojej śmierci niż o samej śmieci", "Śmierci się nigdy nie bałam i nie boję. Boję się ludzi wokoło, fałszu, dwulicowości, skąpstwa, zdrady. Przeraża mnie, że prawdziwe piekło jest tutaj"

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com