Małgorzata Ostrowska-Królikowska w tym roku pożegnała swojego ukochanego męża Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł, przegrywając z chorobą neurologiczną. Z jego odejściem nie mogli pogodzić się nie tylko bliscy artysty, ale także duża część Polaków, która chętnie oglądała go na ekranach telewizorów.

Jak wygląda najstarsza córka Cezarego Pazury? Dziewczyna ma prawie tyle samo lat co żona aktora

Na szczęście Małgorzata Ostrowska-Królikowska poradziła sobie z tą niebywałą stratą. W dochodzeniu do siebie pomogli jej dzieci, przyjaciele, ale też.. Instagram i fani, dodający jej otuchy każdego dnia.

Jednak nawet, gdy w ciągu roku jako tako radzimy sobie z nieobecnością bliskiej nam osoby, tak w święta jej brak odczuwamy dwukrotnie mocniej. Małgorzata Ostrowska także czuje teraz tę nostalgię i nie ukrywa tego, a swoje emocje opisała we wzruszającym wpisie na Instagramie:

Ostatnia niedziele adwentu. Zostało już tylko kilka dni czekania… Na ten czas polecam wiersz księdza Jana Twardowskiego pt. „Czekanie” „Popatrz na psa uwiązanego przed sklepem o swym panu myśli i rwie się do niego na dwóch łapach czeka pan dla niego podwórzem łąką lasem domem oczami za nim biegnie i tęskni ogonem, pocałuj go w łapę bo uczy jak na Boga czekać”

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Jak dbać o gwiazdę betlejemską, by kwitła jak najdłużej? Oto sprawdzone porady

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com