Blanka Lipińska pokazała ostatnio swój najnowszy projekt butów. Szare szpilki o wysokości obcasa 12 cm. ozdobione biżuterią i potrójnym łańcuszkiem. Buty zostały udostępnione klientom w zaledwie 24 egzemplarzach a ich cena to prawie 5.000zł.

Autorka dzieła otrzymała ogrom słów uznania, ale również nie obyło się bez krytyki.

Karolina Domaradzka, stylistka i krytyk mody, powiedziała, że są to "najbrzydsze buty, jakie kiedykolwiek stworzono". Dodała również więcej nie przyjemnych słów.

W sprzedaży są dostępne tylko 24 pary, bo to podobno model kolekcjonerski... Warto zakupić i udawać, że to Christian Louboutin, tak samo jak udawało się, że "365 dni" były książką..."

Popularne wiadomości teraz

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Wedłg jednego z portali internetowych Blanka odpowiedziała na krytykę. Podkreślmy jednak, że nie odniosła się bezpośrednio do słów stylistki, a cytowana przez portal relacja nie jest dostępna na profilu pisarki. Nie wieadomo czy napewno te słowa padły czy to tylko plotki. Zapewne wiedzą o tym najlepiej fani, którzy obserwują Lipińską.

Książka jaką oferuje sklep o.Rydzyka wzbudził wielkie zainteresowanie

Czytam sobie internet i są takie osoby, niestety nazywane osobami publicznymi, które wynurzają się ze swojej nijakości tylko i wyłącznie po to, żeby kogoś zhejtować. Po pierwsze, po co ktoś robi takie rzeczy? Po drugie, dlaczego ktoś nie potrafi zapracować na swoje nazwisko własną pracą, a nie odbijaniem się od kogoś? A po trzecie, jak bardzo niskie poczucie wartości muszą mieć takie osoby?

Wiadomo jednak napewno, że Lipińska dodała nowy wpis. Ciekawi jesteśmy czy odnosi się on do krytyki Domaradzkiej, czy też do wspomnianego wyżej artykułu.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com