Zawodowo Zenek Martyniuk nie ma powodów do niepokoju. Wystepy, koncerty i intratne zlecenia nie omijają Króla Disco Polo. Jednak prywatnie ma wiele zmartwień. Głównie chodzi o problemy jego syna.

Małgosia Godlewska wigilię spędzi w szpitalu przy swoich pacjentach

Daniel Martyniuk robi wszystko by zabłysnąć w show biznesie. Medialne rozstanie z Eweliną i "pranie rodzinnych brudów" raczej nie stawia go w dobrym świetle. Tym bardziej, że z tego związku jest córka.

Daniel jednak za nic ma prywatność i tajemnice rodzinne. W ostatnich miesiącach zawzięcie oskarża Ewelinę. Wtóruje mu w tym wierna i lojalna mama Danuta.

Dumna babcia jednak miała nadzieję, że zobaczy wnuczkę w święta...

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Nie ma nic dziwnego w tym, że chcielibyśmy być w święta z malutką i jedynakiem. Nie wiemy, czy tak będzie

Niestety w te święta dziadkowie nie spotkają się z małą Laurą. Ewelina nie utrudnia im kontaktu z wnuczką wręcz przeciwnie, jednak w te święta dziewczynka nie pojedzie do Martyniuków.

W tym roku już niestety pewnie nie uda nam się spotkać przez te wszystkie obostrzenia, ale po Nowym Roku mam nadzieję, że tak. W święta spotkamy się na videorozmowach przez telefon

Ewelina wykazała się dużą mądrością. Mimo tych wszystkich oskarżeń i nieprzyjemnych słów dba o to, aby Laura miała regularny kontakt z ojcem i dziadkami.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com