Największa domówka w Polsce, czyli Sylwestrowa Moc Przebojów, wystartuje o 20:00. W studio na żywo zagrają m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Tak samo miłośnicy muzyki lat 90 -tych zmogą tańczyć przy dźwiękach zespołu Fun Factory.

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Prezenterka wygląda na milion dolarów!

W tym prowadzić show będą Karolina Gilon i Rafał Maserak. W rozmowie z Faktem modelka przyznała się, że jes podekscytowana, że jej partnerem będzie właśnie tancerz Rafał Maserak. 

Karolina Gilon i Rafał Maserak
Karolina Gilon i Rafał Maserak

Jest mały stres, żeby tańczyć w rytm przebojów przy takim mistrzu tańca, jak Maserak! Mam nadzieję, że w jego oczach zasłużę na Kryształową Kulę! Chociaż kto wie, może to on złapie przy mnie zadyszkę! -powiedziała Karolina. 

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Beata Kozidrak szczerze mówi o swoim życiu prywatnym

Tak samo przyznała się, że nie zna lepszego partnera niż Maserak:

Ma w sobie tę niezwykłą energię, która zaraża wszystkich dokoła. Mam tylko nadzieję, że nie rozbawi mnie do łez, bo nie będzie czasu na poprawki makijażu!

Macaulay Culkin, John Heard, Taylor Momsen i inni: jak zmienili się aktorzy z najbardziej popularnych filmów świątecznych? Zbliża się najbardziej magiczna pora roku. Aby przygotowanie do świąt sprawiło wam jedynie przyjemność, przygotowaliśmy dla was serie zdjęć, dzieki którym możecie śledzić przemiany swoich ulubionych aktorów z popularnych filmów świątecznych.

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com