Zespół Ich Troje do dzis cieszy sie ogromną sławą. Największą jednak popularnością cieszył się, gdy w składzie byli: Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska i Jacek Łągwa . Wisniewski związał się wtedy z tancerka Mandaryna , a Majkowska z członkiem grupy tanecznej  Błażejem Szychowskim .  Wsród tancerzy pojawiały sie nieporozumienia i Mandaryna nalegała na zwolnienie partnera Majewwskiej. Szerzyły sie plotki,że wtedy właśnie wokalistka postanowiła odejść z zespołu choc ona sama nigdy ich nie potwierdziła. Zaśpiewała nawet na Eurowizji wraz z zespołem. Miał byc to ostatni wspólny wystep.

Kayah przeżywa kryzys w swoim związku? Bardzo możliwe

Justyna miała wielkie plany dotyczące związku z Szychowskim, jednak okazało się, że on widział to inaczej. Rozstali się. Po ich miłości została jednak pamiątka w postaci tatuażu małego osiołka nad pośladkami.

Piosenkarka wróciła do Zduńskiej Woli i obroniła pracę magisterską na wydziale Pedagogiki Specjalnej. Po studiach  zaczęła pracę z dziećmi z różnymi stopniami niepełnosprawności umysłowej.

Może ja jestem trochę nienormalna, bo dogaduję się z tymi dzieciakami? Znam język migowy, zajmowałam się upośledzonymi dziećmi i dobrze mi się z nimi rozmawiało. Miałam też praktyki w normalnym przedszkolu i nie było tak fajnie. Dzieci są teraz okropne. To wina rodziców. Zamiast dziećmi zajmują się karierą

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

W 2005 roku Justyna Majkowska została żoną Jarosława Miśkiewicza . Po niedługim czasie urodziła synka Ignacego. Prowadziła spokojne rodzinne zycie.

Niespodziewanie zadzwonił do niej Michał Wisniewski :

Justyna, musisz z nami zaśpiewać. Magda Femme się zgodziła, Ania Świątczak też, brakuje tylko ciebie. Rozumiesz, eliminacje do Eurowizji, nagranie jubileuszowej płyty, letnia trasa koncertowa. Justyna, bardzo mi zależy

Zgodziła się i wystapiła na kolejnej Eurowizji. Wzięła również udział w letniej trasie "ich Troje + One dwie". Po zakończeniu proijektu Justyna wróciła do swojego rodzinnego życia i do pracy w szkole.  Piosenkarka bardzo strzeże swej prywatności i rzadko słychać o niej w mediach. Po jakimś czasie media donosiły, że Majkowska rozwiodła się z mężem, choc ona sama nie odniosła się do tych informacji.

Dzis wiadomo, źe Majkowska jest w związku z tajemniczym mężczyzna. Ma z nim dwójkę dzieci: 5-letnią Anielę i 3-letniego Gustawa.

Na zdjęciach Wiśniewskiego czasami Justyna nadal się pojawia, co oznacza,że nadal mają ze soba dobry kontakt.

A Wy pamiętacie Justynę z Ich Troje?

Więcej ciekawych artkułów na kolezanka.com