Zenon Martyniuk od wielu miesięcy bardzo zaangażował się w sprawy rodzinne. Dokładnie chodzi o problemy małżeńskie jego syna.

Powstaje FILM o ZENKU MARTYNIUKU! Wiemy, co gwiazdor NAPRAWDĘ myśli o obsadzie!

Daniel Martyniuk kilka tygodni po ślubie rozstał się z ciężarną wówczas żoną. Wszystko odbywało się w asyście policji, bowiem syn gwiazdora nie zamierzał wpuścił Eweliny do ich domu. Mężczyzna znany jest już policji. Na swoim koncie ma agresywne zachowanie nie tylko wobec żony, ale także jej rodziców. Podczas jednej z interwencji z domu rodzinnym Eweliny znieważył policjantów. Miał przy sobie także narkotyki. W tym roku Daniel został skazany na kare więzienia w zawieszeniu oraz zostało mu odebrane prawo jazdy za prowadzenie samochodu po alkoholu.

Dość sporo działo się w życiu młodego mężczyzny. Nic dziwnego, że Zenon Martyniuk starał się załagodzić spory i doprowadzić do pojednania małżonków. Tym bardziej, że Ewelina nosiła pod sercem upragnioną wnuczkę Państwa Martyniuk.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Z ostatnich doniesień wynika, że młodzi znowu mieszkają razem i wspólnie wychowują małą Laurę.

Gwiazdor disco polo wrócił niedawno zza oceanu i jak przyznaje stracił poczucie i czasu i rozsądku kupując wnuczce prezenty. Wśród podarunków znalazły się przede wszystkim zabawki i ubrania dla dziewczynki.

A Ty Koleżanko, co planujesz podarować bliskim?

Dla uprzyjemnienia przygotowań świątecznych przesyłamy teledysk gwiazdora

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com