Dawid Podsiadło swoją popularność zyskał dzięki występowi w znanym programie X Factor. Swojej publiczności dał sę poznać jako skromny i nieśmiały chłopak. Fanów przekonywał do siebie swoim ogromnym talentem i pracowitością.

Akustyczny koncert Dawida Podsiadło. Ile kosztują bilety?

Dziś Dawid Podsiadło jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Celebryta kończy kolejny rok z wieloma sukcesami na koncie. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a bilety na koncerty rozchodzą się w do ostatniej sztuki.

Przez lata przyzwyczaił fanów do swojego charakterystycznego wizerunku. Choć na początku sceptycznie podchodzono do wąsa Dawida, to z czasem stał się on znakiem rozpoznawalnym muzyka.

Nadszedł jednak czas na zmiany :) W ostatnich dniach w mediach społecznościowych ukazało się zdjęcie odmienionego Dawida. Brak na nim charakterystycznego wąsa.

Popularne wiadomości teraz

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Mimo, iż wiele fanek początkowo nie dowierzało, że to właśnie Dawid to nam pozostaje pogratulować zmiany.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com