Anna Mucha jest znaną polską aktorką, prezenterką, osobowością telewizyjną. Od września 2007 do lipca 2008 przebywała w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga. Swoją największą rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość". Tak samo pojawiała się w innych produkcjach, takie jak: Panna NiktChłopaki nie płaczą i Młode wilki 1/2. Prywatnie była związana z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim, po czterech latach para się rozstała. W związku z Marcelem Sorą urodziła dwóch dzieci: córkę Stefanię i syna Teodora. 

Historia kobiety, która w wieku 65 lat zaszła w ciążę. To jednak nie było jedyną niespodzianką

Anna Mucha jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Na Instagramie jej obserwują ponad 836 tysięcy osób. Aktorka bardzo często lubi zamieszczać swoje odważne zdjęcia, dokładnie może pokazać swój odsłonięty biust lub pośladki. Całkiem niedawna na Instagramie Muchy pojawiło się zupełnie inne zdjęcie. Aktorka pochwaliła się swoją nową fryzurą. Tak zwykle ma proste, długie włosy, a na zdjęciu pokazała burzę loków na głowie. Jest to filmowa bohaterka z filmu Patryka Vegi. 

Margaret świętuje rocznicę z KaCeZetem. Opublikowała zdjęcie z ceremonii. Od tego czasu minął rok

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

No a ta Pani jeńców nie bierze … To moja najnowsza rola w filmie @patryk_vega_official. Ale żeby nie było, że jest ostrą laskąa bez serca przekażemy coś na @fundacjawosp. Rzecz od serca. Szczegóły już niedługo. A teraz proszę polubcie zdjęcie, bo mam wrażenie, ze nikt mnie tu nie rozpoznaje -napisała Anna.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Jedna z internautek nawet porównała aktorkę do Natalii Kukulskiej:

  • Ale Pani super w tych loczkach.
  • Jest moc. Jak zawsze piękna. Pozdrawiam serdecznie.
  • Myślałam, że to Natalia Kukulska.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com