To z pewnością najpiękniejsze święta w życiu Grzegorz Krychowiaka i jego wieloletniej partnerki Celii Jaunat.

Hilary Duff wzięła ślub

Para poznała się we Francji, ojczyźnie wybranki piłkarza. Jak oboje zgodnie przyznają była to miłość od pierwszego wejrzenia. Grzegorz Krychowiak przez lata wspierał swoją piłkarską grą francuską ligę i właśnie z tym krajem wiązał przyszłość. W zeszłym roku zmienił barwy klubu, choć możemy go oczywiście oglądać w grze reprezentacji Polski.

Celia Jaunat piękna fotomodelka francuskiego pochodzenia oczarowała serce piłkarza w 2011 roku.

Para słynie nie tylko z poczucia stylu, ale także ze swojego zamiłowania do podróży. W 2018 roku piłkarz oświadczył się wybrance na pięknej wyspie Bora Bora. Od razu było wiadomo, że i ślub nie odbędzie się w zwyczajnym miejscu.

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Obecnie para przebywa w Omanie. Oboje prezentowali się doskonale. Grzegorz wystąpił w garniturze ze swojego butiku, natomiast Celia pozowała do zdjęć w białej, choć nietradycyjnej kreacji. Na palcu modelki błyszczał zaręczynowy pierścionek z jednego z najdrożych sklepów jubilerskich.

Gratulujemy parze młodej i życzymy wielu wspólnych pięknych lat.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com