Justyna Żyła jest byłą żoną skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Z nim kobieta urodziła dwóch dzieci: córkę Karolinę i syna Jakuba. Para mieszkała razem całe 12 lat, a potem się rozstała. Powodem rozstania stało to, że sportowiec podobno miał romans z inną kobietą. Obecnie Justyna znajduje się w szczęśliwym związku z nowym partnerem, tożsamość którego nie zdradza. 

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Znamy płeć!

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Justyna Żyła świętuje urodziny syna Kuby

W niedzielę syn Justyny i Piotra Żyły, obchodził swoje 14. urodziny. Z tej okazji Justyna opublikowała miłe zdjęcie Kuby. 

14 lat temu miało miejsce wydarzenie, które całkowicie zmieniło moje życie ucząc mnie przy tym obowiązkowości, cierpliwości... Pojawił się człowiek który pokazał mi co to znaczy kochać bezwarunkowo i troszczyć się o drugą osobę w zamian za jeden jego uśmiech. Nie miałam pojęcia jak to jest być mamą i czego ode mnie będzie wymagać ta nowa rola, można powiedzieć że szczęście mieszało się z obawami czy dam rade. Codziennie od dnia jego narodzin doświadczam jak dziecko potrafi uczyć na każdym etapie swojego życia. Od maleńkości kiedy sygnalizuje potrzeby na swój sposób, po oszczędną mowę jako nastolatek :)

Czemu Małgorzata Kożuchowska nie ma drugiego dziecka? Gwiazda "Rodzinka.pl" otwarcie odpowiada na to pytanie

Justyna jest bardzo dumna ze swojego już dorosłego synka:

Dzisiaj Kuba kończy 14 lat, a  ja ciągle mam wrażenie jakbym dopiero co trzymała na rękach moją malutką kruszynkę... Dzisiaj to wspaniały młody mężczyzna – mądry i rozsądny, z przeczuciem i odwagą. Jestem z niego dumna na każdym etapie i nadziwić się nie mogę jak szybko te 14 lat nam wspólnie upłynęły...

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com