Jeszcze w 2020 roku artysta był aktywny zawodowo. Jednak pandemia koronawirusa sprawiła, że jest bezrobotny. Teraz okazało się, że kończą się nawet jego oszczędności.

Marcin Majerczyk stracił majątek! "Skradziono mi samochód"

Dużo kolegów w tym Bogdan Łazuka cierpią teraz na brak zarobków. Swoją skromną emeryturę dzieli z córką.

Niestety aktor przyznał, że mając dużo ciekawych propozycji, nie może teraz powiedzieć, kiedy oni zostaną zrealizowane. O tym Bochdsn Łazuka powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

- Jak na te czasy miałem bardzo fajne propozycje, ale się nie odbyły. Miałem mieć fajną trasę na Wybrzeżu i w trzy dni pięć występów, co na te czasy jest dużo. Z moim Czesiem Majewskim już żeśmy się cieszyli, ręce żeśmy zacierali, ale sytuacja jest, jaka jest. Ekonomicznie jest marnie. Ja to tylko z resztek zasobów egzystuję- dodał Łazuka.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Mrowisko

Również wiadomo, że aktor wspiera finansowo swoją córkę Olgą.

Dlaczego ceny za takie usługi są tak wysokie? Kto ustala ceny?

-Olga zostawiła mnie pięć lat temu i wyjechała z wnukiem na Florydę. Razem z koleżanką prowadzą tam fitness club, ale teraz jest zamknięty. I teraz ja jakieś grosze, które zarobię z jakichś powtórek czy z czegoś wysyłam jej jak dobry tatuś. Kiedyś z Ameryki do nas wysyłano, a teraz jest odwrotnie.

Przykro jest, że ta sytuacja w kraju ma wpływ nie tylko na finanse aktora, ale i na jego zdrowie.

-Teraz w kierunku lekarzy się oglądam, bo z tego nieróbstwa i wałkoństwa to zaczęło mi wszystko doskwierać. Dzisiaj byłem u doktora, ale dowiedziałem się, że wszystko w porządku.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com