Jeśli ktoś powiedział lub pomyślał kiedyś, że w pewnym wieku nie wypada już spełniać marzeń to z pewnością nie widział programu The Voice Senior.

Trudny czas dla Moniki Olejnik. Dziennikarka pożegnała mamę

Program skierowany do uczestników 60+ pokazuje, że bez względu na wiek warto realizować swoje pasje i marzenia.

W minioną sobotę rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy głos wśród seniorów.

Trenerzy musieli wybrać jednak tylko po jednej osobie ze swojej drużyny i tak wyłoniła się finałowa czwórka. Byli to: Raisa Misztela, Andrzej Nosowski, Andrzej Pawłowski oraz Barbara Parzeczewska. O tym, kto zdobędzie główną nagrodę zadecydowały głosy widzów, którzy przez cały czas programu mogli wysyłać na swoich ulubieńców smsy.

Popularne wiadomości teraz

"Byłam w pracy, kiedy dowiedziałam się, że moja matka jest chora, a brat ją zostawił. Kiedy weszłam do domu, aż sapnęłam"

Żałoba w świecie polskiej telewizji. Nie żyje aktorka z kultowego serialu TVP

Kazimierz Marcinkiewicz zakochał się. Jego wybranką okazała się młoda, namiętna brunetka

Młoda i piękna: TOP-15 przykładów tego, jak nowa fryzura może zmienić wygląd osoby (ZDJĘCIA)

Drugą edycję wygrała Barbara Parzeczewska, która została okrzyknięta najbardziej przebojową uczestniczką drugiej edycji The Voice Senior

Gratulujemy serdecznie!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com