Maria Markowska jest niezwykle piękną dziewczyną i była uczestniczką Top Model. Choć z programie wygrała Kasia Sklarczyk, Maria uczestniczy w wielu ciekawych projektach i współpracuje z wieloma markami. Takie piękne życie modelki było nie zawsze. Jakiś czas ona wałczyła o to swoje życie.

Miała złośliwy nowotwór głowy. Choroba poszła zbyt daleko i miała swoje negatywne skutki. Od tego młoda dziewczyna nie mogła normalnie ani rozmawiać, ani jeść. Była karmiona sondą. Na czas leczenia miała 5 operacji i 2 przeszczepy, po których zostały blizny na szyi. Nieprzyjemnym dodatkiem do tego, stała agencja modelek, która zerwała z nią kontrakt. Natomiast Maria Markowska nie załamała się i dalej marzyła o to, aby zbudować Świętna karierę modelki.

Modelka Anna Markowska

Ilona Felicjańska spędzi Święta w więzieniu

Po chorobie zgłosiła się do programu Top Model i swoim pięknem uderzyła wszystkich w samo serce. W jednym momencie na jej drodze spotkała się menadżerka i żona Marcina Prokopa - Maria Prażuch-Prokop. Dzięki jej Markowska uczestniczyła w Paris Fashion Week-najważniejsze wydarzenie modowe w Europie.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Anna Markowska

"Na początku Marcin do mnie zadzwonił. Mieliśmy co prawda działać pod agencją Marcina: Prokop studio, natomiast nie do końca wiedzieliśmy jak to wszystko rozwiązać, bo ja też modowo będę chciała działać. No i okazało się, że Marysia chciałaby się mną zająć. Też wiem, że miałam ogromne wsparcie córki Marcina i Marysi, która oglądała Top Model. Więc to chyba jej zawdzięczam to wszystko. No i udało się – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Teraz mamy świetny moment, aby złożyć życzenia świąteczne swoim bliskim ludziom. To, co zrobiła Maria Markowska. W swoim Instagram dziewczyna wystawiła zdjęcie z Marią i miło napisała:

Anna Markowska z Marią Prażuch

"Moja managerka i mój anioł stróż. Jedna z najpiękniejszych kobiet w moim życiu. Takich osób życzę wam w te święta kochani !! Trzymajcie się blisko bo bliscy są najważniejsi. Merry Christmas"

Uważaj na tego SMSa. Przez niego możesz stracić wszystkie pieniądze z konta

Musimy się przyznać, że zona znanego prezentera jest bardzo piękną.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com