Ilona Felicjańska ma już za sobą nie jedną mroczną historię. Kilka lat temu była modelka prowadziła auto pod wpływem alkoholu, które rozbiła wjeżdżając w trzy samochody. Za ten czyn została ukarana rokiem pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Jednak to wydarzenie sprawiło, że Felicjańska przeszła totalną przemianę. Odstawiła alkohol, poszła na terapię i założyła fundację.

Radosław Majdan zdradza, jak wyglądały początki jego relacji z Małgosią

Wszystkim wydawało się, że nic nie jest w stanie jej złamać.

Niestety, od kiedy kobieta zaczęła się spotykać z Paulem Montaną – amerykańskim przedsiębiorcą, tuż po tym, jak rozstała się ze swoim mężem, wszystko zaczęło się zmieniać.

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Felicjańska wróciła do alkoholu i od tego czasu wszystko zaczęło się psuć. Celebrytka zaczęła upubliczniać wieści o tym, że jej partner znęca się nad nią i ją zdradza. Niestety, Felicjańska nie skończyła tego związku, a co więcej- sfinalizowała go małżeństwem.

Andrzej Piaseczny zdradza skrywany sekret

Z doniesień Pudelka wiemy, że Ilona znów ma problemy z prawem i to wspólnie ze swoim małżonkiem. Na oficjalnej stronie internetowej szeryfa hrabstwa Monroe na Florydzie pojawiły się zdjęcia policyjne Felicjańskiej i jej męża. Małżeństwo zostało aresztowane w trakcie urlopu w Stanach Zjednoczonych w ostatnią środę kilkanaście minut przed godziną 23:00. Powodem zatrzymania miało być "naruszenie nietykalności cielesnej - dotknięcie albo uderzenie".

Małżeństwo ma wyjść z aresztu 9. stycznia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com