Ilona Felicjańska ma już za sobą nie jedną mroczną historię. Kilka lat temu była modelka prowadziła auto pod wpływem alkoholu, które rozbiła wjeżdżając w trzy samochody. Za ten czyn została ukarana rokiem pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Jednak to wydarzenie sprawiło, że Felicjańska przeszła totalną przemianę. Odstawiła alkohol, poszła na terapię i założyła fundację.

Radosław Majdan zdradza, jak wyglądały początki jego relacji z Małgosią

Wszystkim wydawało się, że nic nie jest w stanie jej złamać.

Niestety, od kiedy kobieta zaczęła się spotykać z Paulem Montaną – amerykańskim przedsiębiorcą, tuż po tym, jak rozstała się ze swoim mężem, wszystko zaczęło się zmieniać.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Felicjańska wróciła do alkoholu i od tego czasu wszystko zaczęło się psuć. Celebrytka zaczęła upubliczniać wieści o tym, że jej partner znęca się nad nią i ją zdradza. Niestety, Felicjańska nie skończyła tego związku, a co więcej- sfinalizowała go małżeństwem.

Andrzej Piaseczny zdradza skrywany sekret

Z doniesień Pudelka wiemy, że Ilona znów ma problemy z prawem i to wspólnie ze swoim małżonkiem. Na oficjalnej stronie internetowej szeryfa hrabstwa Monroe na Florydzie pojawiły się zdjęcia policyjne Felicjańskiej i jej męża. Małżeństwo zostało aresztowane w trakcie urlopu w Stanach Zjednoczonych w ostatnią środę kilkanaście minut przed godziną 23:00. Powodem zatrzymania miało być "naruszenie nietykalności cielesnej - dotknięcie albo uderzenie".

Małżeństwo ma wyjść z aresztu 9. stycznia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com