Monika Miller jest znaną wnuczką polskiego polityka Leszka Millera. Urodziła się 11 sierpnia 1995 roku w Kamieńcu Podolskim, po jakimś czasie przeprowadziła się do Warszawy. Jej ojciec, a zarazem syn byłego premiera Polski - Leszek Miller Jr. zmarł. 48-latek popełnił samobójstwo. Rodzice modelki byli po rozwodzie. Dziewczyna ma dobry kontakt ze swoją matką - Ireną.

Monika uczestniczyła w dziesiątej edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajęła piąte miejsce. Tak samo mogliśmy ją zobaczyć w serialu "Gliniarze" na Polsacie. Monika jest bardzo kolorową osobą, która bardzo się rożnie od pozostałych dziewczyn jej wieku. Ma na sobie liczne tatuaże, zrobione ciało i wysportowane ciało. Na Instagramie ma ponad 120 tysięcy osób. 

Trudny czas dla Moniki Olejnik. Dziennikarka pożegnała mamę

Monika Miller opublikowała archiwalne zdjęcie

Ostatnio wnuczka Leszka Millera zaskoczyła swoim archiwalnym zdjęciem. Na fotografii wnuczka Leszka Millera pozuje w koszulce, ciemnych i krótkich włosach oraz bez tatuaży. W opisie napisała:

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Sentymenty. Czasami sama jestem pod wrażeniem tego, jak wiele nauczyłam się przez lata. Gdy wracam wspomnieniami do tamtego okresu życia, to wiem, że miał on niepodważalny wpływ na to kim dzisiaj jestem. Niczego nie żałuje. Pozwólcie sobie czasem wrócić na chwilę do Waszych wspomnień

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Nowe fakty z porodówki ujrzały światło dzienne.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:
 
O matko! Też miałam taką grzywkę!
 
Wow, jaka do dziadka podobna
 
Nie poznałam... Co za zmiana

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com