Justyna Steczkowska jest znaną polską piosenkarką, kompozytorką, projektantką mody i osobowością telewizyjną. Obecnie gwiazda znajduje się na Zanzibarze, właśnie w tym miejscu, gdzie w ostatnich czasach odpoczywali wiele innych polskich gwiazd, w tym: Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Kukulska czy Natalia Siwiec. Steczkowska nie chciała spędzać zimę w Polsce, a zamiast tego leżeć na słońcu i opalać się.

Zanzibar... Słońce, radość i chwila oddechu od masek... wszelkich - napisała na Instagramie Justyna. 

Polscy celebryci, którzy pochodzą z wielodzietnych rodzin. Rekordzista ma aż 9 rodzeństwa!

W swoich mediach społecznościowych gwiazda opublikowała fotografję w bikini, w tym towarzyszył jej syn Leon. Fani byli w niewielkim szoku. Mało kto wierzył w to, że to matka i dziecko (Przesuń w prawo)

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Rodzina Agaty Młynarskiej niezadługo się powiększy! Dziennikarka zdecydowała się na adopcje

Ale z Leonem na tym zdjęciu to jak rodzeństwo wyglądacie!

Wyglądasz, jak dziewczyna Leona, a nie mama

Figura jak marzenie -czytamy w komentarzach. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa opublikowała odważną fotkę. Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, aktywistka praw zwierząt i celebrytka. Od 2010 jest jurorką i gospodynią programu TVN Top Model. Była prowadzącą programu TVN Misja pies i jednego z odcinków talk show Showmaxu SNL Polska. Wielokrotnie gościła w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN. Była gościem talk-shows Kuba Wojewódzki, Świat się kręci i Gwiazdy Cejrowskiego. Kontynuację czytaj o tym w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com