Marta Manowska ma kolejny powód do zadowolenia. Po ogromnym sukcesie programu "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior" Marta została gospodynią kolejnej produkcji.

The voice Senior bezkonkurencyjny! Już czekamy na kolejny odcinek

Marta przyznaje, że jej życie diametralnie się zmieniło odkąd podjęła decyzje o poprowadzeniu programu "Rolnik szuka żony". Jej kariera ruszyła z miejsca, a ona sama nie ma czasu, aby sie nudzić.

Widzów ujęła swoją autentycznością i empatią, a także tym, że bardzo emocjonalnie wiąże się ze wszystkimi uczestnikami programów, które prowadzi. To jej uczestnicy zdradzają swoje największe sekrety i czują się swobodnie w jej towarzystwie. Marta z pewnością emanuje sympatią, obok której ciężko przejść obojętnie.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Przyszedł czas na nową produkcję. Tym razem w programie wystapią mężczyźni około 40 roku życia, którzy chcą poprawić swoją atrakcyjność. Panowie pod okiem specjalistów przejdą metamorfozę. Narazie telewizja nie zdradza więcej szczegółów, choć nadal trwa nabór do programu.Tylko czy napewno Marta ma czas, aby zadbać o swoje życie osobiste? Bo jak sama przyznaje coraz częściej marzy o założeniu rodziny, czego my szczerze życzymy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com