Marta Manowska ma kolejny powód do zadowolenia. Po ogromnym sukcesie programu "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior" Marta została gospodynią kolejnej produkcji.

The voice Senior bezkonkurencyjny! Już czekamy na kolejny odcinek

Marta przyznaje, że jej życie diametralnie się zmieniło odkąd podjęła decyzje o poprowadzeniu programu "Rolnik szuka żony". Jej kariera ruszyła z miejsca, a ona sama nie ma czasu, aby sie nudzić.

Widzów ujęła swoją autentycznością i empatią, a także tym, że bardzo emocjonalnie wiąże się ze wszystkimi uczestnikami programów, które prowadzi. To jej uczestnicy zdradzają swoje największe sekrety i czują się swobodnie w jej towarzystwie. Marta z pewnością emanuje sympatią, obok której ciężko przejść obojętnie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Przyszedł czas na nową produkcję. Tym razem w programie wystapią mężczyźni około 40 roku życia, którzy chcą poprawić swoją atrakcyjność. Panowie pod okiem specjalistów przejdą metamorfozę. Narazie telewizja nie zdradza więcej szczegółów, choć nadal trwa nabór do programu.Tylko czy napewno Marta ma czas, aby zadbać o swoje życie osobiste? Bo jak sama przyznaje coraz częściej marzy o założeniu rodziny, czego my szczerze życzymy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com