Okazuje sięm, że niektóre osoby bardziej niż inne kochają jeść. Mogą zjeść duży obiad a i tak znajdą miejsce na deser.

Maciej Musiał obchodzi urodziny. Aktor kończy 26 lat!

Ciekawe czy znasz kogoś, kto zawsze jest głodny i wprost uwielbia smakować nowych rzeczy do jedzenia?

Te znaki zodiaku uwielbiają jedzenie i zawsze mają chęć, by coś przekąsić...

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ryby

Zodiakalne Ryby często poprzez jedzenie poprawiają swoje samopoczucie. Mają długą listę dań poprawiających nastrój. Jeśli cierpią - jedzą, aż poczują się lepiej.
Ryby są otwarte na próbowanie nowych rodzajów kuchni, ale najbardziej uwielbiają śmieciowe i uliczne jedzenie. Kiedy Ryby się objadają, najczęściej robią to z powodów emocjonalnych - u Ryb jedzenie łączy się z nastrojem.

Byk

Zodiakalny Byk przywiązuję dużą wagę do jedzenia. Osoby spod znaku Byka komentują posiłek - to, jak jedzenie wygląda, pachnie i smakuje. Byki nie chcą przegapić najnowszych trendów w jedzeniu. Rozważają każdy posiłek. Gdy wychodzą do restauracji, najpierw w internecie sprawdzają menu i decydują, co wybiorą jeszcze zanim faktycznie wejdą do lokalu

Waga

Osoby spod znaku Wagi usilnie starają się ustalić rutynę swoich posiłków, znają idealne pory na śniadanie, obiad i kolację, ale nie zawsze tej rutyny przestrzegają. Wagi mogą zjeść dwa śniadania, a potem nic do kolacji. Albo po prostu będą jeść przez cały dzień. Osoby spod znaku Wagi uwielbiają przekąski, a jeśli mają na coś apetyt, to nie ma dla nich znaczenia, czy zaraz zbliża się pora obiadu. Zodiakalne Wagi są wielbicielami nocnych przekąsek.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com