Lara Gessler jest polską celebrytką, restauratorką i cukierniczką. Urodziła się w 1989 roku.  Studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie. Mieszkała jakieś czas w Stanach Zjednoczonych, gdzie w Nowym Jorku uczyła się sztuki dekorowania tortów. Po powrocie do Polski została współwłaścicielką rodzinnej restauracji U Fukiera i cukierni Słodki Słony w Warszawie. Jesienią z mężem Piotrem Szelągiem powitała córkę Nenę.

Maciej Musiał obchodzi urodziny. Aktor kończy 26 lat!

Całkiem niedawna Lara ze swoim mężem i córeczką wróciły się z gorącej Hiszpanii, gdzie spędziły prawie 2 miesięcy. Za ten czas celebrytka aktywnie dzieliła się zdjęciami tego, jak trwali jej wakacje. 

Lara Gessler pokazała, jak karmi piersią swoją córkę

W mediach społecznościowych gwiazda po raz pierwszy opublikowała takie zbyt odważne zdjęcie. Na nim między innymi widzimy, jak Lara karmi piersią swoją małą córkę Nenę. 
 
Dom -krótko napisała Gessler.

"Jesteś bardzo magnetyczna", "cudowny widok, swoją córkę karmiłam piersią do samoodstawienia", "dziękuję za ten cudowny obrazek o poranku! 100% dobra, czułości i miłości. Od razu chce się żyć... -komentowali zachwyceni fani. 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com